Przewodnik po Sandomierzu

OPROWADZAMY PROFESJONALNIE ALE BEZ RUTYNY

 

 

 

 

 

 

Rejs statkiem po Wiśle w Sandomierzu jest super dopełnieniem zwiedzania Sandomierza. Rejs trwa od pół godziny do czterdziestu minut. Do dyspozycji turystów są trzy statki wycieczkowe, najmniejszy - Bena - stylizowany na łódź wikingów; statek Maria - śedni, zabierający na pokład do stu osób, oraz największa jednostka pływająca po Wiśle w Sandomierzu, statek Syrenka, zabierający dwieście osób.

Rejs statkiem po Wiśle w Sandomierzu daje możliwość obejrzenia przepięknej panoramy Sandomierza od strony rzeki, panoramy, która niedostępna jest z innego miejsca.

Rejs statkiem po Wiśle w Sandomierzu odbywa się od połowy kwietnia do końca października. Późną jesienią i zimą statki nie kursują. Statki spełniają wymogi osób niepełnosprawnych. Na pokład można wjechać wózkiem inwalidzkim. Rejsy odbywają się od rana do wieczora. Bilety kupuje się na statku.

Liczby mówią same za siebie

67550

Klientów rocznie

1389

Wycieczek każdego roku

365

Pracujemy bez przerwy

24 h

Jesteśmy dostępni

Co mówią nasi klienci

Bardzo dziękujemy za wspaniałego przewodnika. Pani?(niestety imienia nie pamiętam) w niezwykle interesujący i  merytoryczny sposób zapoznała nas z historią i najważniejszymi miejscami Sandomierza. Jednomyślnie wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem gruntownej wiedzy i emocji które się nam udzieliły. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie Panią pozdrawiamy.
Danka
Danka
Szczecin
Z dziećmi z mojej klasy chciałam przyjechać sama, nie korzystając z usług przewodnika, gdyż wydawało się nam, że podniesie to koszt wycieczki. Nic podobnego. Zdecydowaliśmy się na przewodnika. To była nasza najlepsza decyzja. Przewodnik po Sandomierzu pokazał dzieciom wiele ciekawych miejsc i przede wszystkim opowiadał bardzo interesująco.
Ewa Mikulska
Ewa Mikulska
Warszawa
Sandomierz jest pięknym i urokliwym miasteczkiem. Dzięki wiedzy Pani przewodnik, poznaliśmy Sandomierz od podszewki. Byliśmy zachwyceni wiedzą Pani przewodnik. Przede wszystkim należy podkreślić zaangażowanie młodej dziewczyny w pokazanie miasta i jego historii. Sami nie bylibyśmy w stanie zobaczyć tego, co pokazał nam przewodnik po Sandomierzu
Piotr Woźniak
Piotr Woźniak
Zakrzewo