Przewodnik po Sandomierzu

OPROWADZAMY PROFESJONALNIE ALE BEZ RUTYNY

 

 

 

 

 

 

Firma Przewodnik po Sandomierzu - Jesteśmy grupą młodych osób. Sandomierz i jego okolice pasjonują nas do szaleństwa. Postanowiliśmy połączyć naszą pasję z pracą - pokazywaniu odwiedzającym Sandomierz jego piękna, piękna zabytków, przyrody, wszystkiego co tu najpiękniejsze. Jesteśmy wyłącznie licencjonowanymi i doświadczonymi przewodnikami po Sandomierzu, Ziemi Sandomierskiej i województwie świętokrzyskim. Stawiamy na nieszablonowe oprowadzanie, przede wszystkim bez rutyny i nudnych wykładów historycznych, wyłącznie z niezbędną wiedzą dotyczącą miasta. Cechuje nas poczucie humoru oraz wysoka kultura osobista.

 

153-000-390

Czekamy na Twój telefon

730-033-333

Dzwoń do przewodników

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zawsze możesz napisać maila

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze turystów. Oprowadzamy wycieczki szkolne (dzieci w każdym wieku), młodzież szkolną, studentów. Chętnie pokazujemy uroki Sandomierza pracownikom firm, państwowych zakładów pracy, urzędów centralnych i samorządowych oraz instytucji kościelnych. Chętnie opowiadamy ciekawostki grupom pielgrzymkowym i parafialnym. Dla naszej działalności posiadamy zezwolenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. Posiadamy też niezbęde wpisy do rejestrów państwowych, gwarancje, ubezpieczenia. Jesteśmy legalną i rzetelną firmą. Wystawiamy faktury i paragony.

Jacek Emma Kasia
Ewcia Piotrek Alicja

 

Liczby mówią same za siebie

67550

Klientów rocznie

1389

Wycieczek każdego roku

365

Pracujemy bez przerwy

24 h

Jesteśmy dostępni

Co mówią nasi klienci

Bardzo dziękujemy za wspaniałego przewodnika. Pani?(niestety imienia nie pamiętam) w niezwykle interesujący i  merytoryczny sposób zapoznała nas z historią i najważniejszymi miejscami Sandomierza. Jednomyślnie wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem gruntownej wiedzy i emocji które się nam udzieliły. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie Panią pozdrawiamy.
Danka
Danka
Szczecin
Z dziećmi z mojej klasy chciałam przyjechać sama, nie korzystając z usług przewodnika, gdyż wydawało się nam, że podniesie to koszt wycieczki. Nic podobnego. Zdecydowaliśmy się na przewodnika. To była nasza najlepsza decyzja. Przewodnik po Sandomierzu pokazał dzieciom wiele ciekawych miejsc i przede wszystkim opowiadał bardzo interesująco.
Ewa Mikulska
Ewa Mikulska
Warszawa
Sandomierz jest pięknym i urokliwym miasteczkiem. Dzięki wiedzy Pani przewodnik, poznaliśmy Sandomierz od podszewki. Byliśmy zachwyceni wiedzą Pani przewodnik. Przede wszystkim należy podkreślić zaangażowanie młodej dziewczyny w pokazanie miasta i jego historii. Sami nie bylibyśmy w stanie zobaczyć tego, co pokazał nam przewodnik po Sandomierzu
Piotr Woźniak
Piotr Woźniak
Zakrzewo