Przewodnik po Sandomierzu

OPROWADZAMY PROFESJONALNIE ALE BEZ RUTYNY

 

 

 

 

 

 

Serial Ojciec Mateusz realizowany jest w Sandomierzu od 2008 roku. Pierwsze zdjęcia nakręcono latem. Początkowo miał być emitowany tylko jeden sezon, czyli od jesieni do wiosny. Serial okazał się hitem i Telewizja Polska do teraz zamawia u producenta kolejne odcinki. Ekipa filmowa do Sandomierza przyjeżdża kilka razy do roku. Zdjęcia trwają od dwóch to siedmiu dni. Wtedy na ulicach miasta rzeczywiście można spotkać aktorów. Są na wyciągnięcie ręki. Można z nimi robić sobie zdjęcia, prosić o autografy, a nawet krótko porozmawiać.
W Sandomierzu realizowane są wyłącznie zdjęcia plenerowe, czyli tylko na dworze. Wnętrza kręcone są w studiach filmowych pod Warszawą. Warto podkreślić, że drewnianego kościoła, parafii księdza Mateusza nie ma w Sandomierzu. Jest pod Warszawą, w Gliniance, gmina Wiązowna w powiecie otwockim. Z kolei drewniana plebania jest w dzielnicy Warszawy, w Radości.


 

 

 

Liczby mówią same za siebie

67550

Klientów rocznie

1389

Wycieczek każdego roku

365

Pracujemy bez przerwy

24 h

Jesteśmy dostępni

Co mówią nasi klienci

Bardzo dziękujemy za wspaniałego przewodnika. Pani?(niestety imienia nie pamiętam) w niezwykle interesujący i  merytoryczny sposób zapoznała nas z historią i najważniejszymi miejscami Sandomierza. Jednomyślnie wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem gruntownej wiedzy i emocji które się nam udzieliły. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie Panią pozdrawiamy.
Danka
Danka
Szczecin
Z dziećmi z mojej klasy chciałam przyjechać sama, nie korzystając z usług przewodnika, gdyż wydawało się nam, że podniesie to koszt wycieczki. Nic podobnego. Zdecydowaliśmy się na przewodnika. To była nasza najlepsza decyzja. Przewodnik po Sandomierzu pokazał dzieciom wiele ciekawych miejsc i przede wszystkim opowiadał bardzo interesująco.
Ewa Mikulska
Ewa Mikulska
Warszawa
Sandomierz jest pięknym i urokliwym miasteczkiem. Dzięki wiedzy Pani przewodnik, poznaliśmy Sandomierz od podszewki. Byliśmy zachwyceni wiedzą Pani przewodnik. Przede wszystkim należy podkreślić zaangażowanie młodej dziewczyny w pokazanie miasta i jego historii. Sami nie bylibyśmy w stanie zobaczyć tego, co pokazał nam przewodnik po Sandomierzu
Piotr Woźniak
Piotr Woźniak
Zakrzewo